Esteu aquí: Inici Cultura i festes Agenda 2020 Març Festival #CancionADomicilio

Festival #CancionADomicilio

50 cantautores i cantautors emergents compartint la seva música en directe al teu Instagram. Del 16 al 20 de març. #CancionADomicilio FESTIVAL ONLINE

Marta Espinosa (@martaespinosac) / Victor Guirado (@victor.guirado) / Kikito Bueno (@kikito_bueno) / Garmune (@alinegarmune) / Álvaro Deplé (@alvaro_deple) /Juan Gallardo (@juangallar2) / Luis Serrano (@luisserranomusic) / Sandra Bautista (@_sandra.bautista_) / Marcos Gallo (@marcosgallomusic) / Chapaos a la nueva (@chapaosalanueva) / Héctor Fuente (@hfuente89) / Esteban Faro (@esteban_faro) / Pedro Corrales (@pedroot_rex) / Sistole (@sarasistole) / Pedro Peligro (@pedropeligromusic) / Lena Dizz (@lenadizz ) / Kike Reig (@kikereig) / Andrea Garcy (@andreagarcy) / Claudia Aguilar (@claudiaaguilarmusica) / Antonio Yeska (@yeskaofficial) / Kike M (@kike_m_) / Oscarboles @oscarboles / Dilumedi (@dilumedi_duo) / Aitor Goitia (@aitor.goitia) / JavyPablo (@javypablo) / Paula Rubio (@paurubi0) / Luis G. Lucas (@luis.g.lucas) / Pablo Barraka (@pablobarraka) / Amulet (@amuletfolk) / Laura Tajuelo (@laura_ei3) / Zosne (@zosnemusica) / Doubleglez (@doubleglez) / Jose Carlos Escobar (@josecarlosep93) / Samu Fontán (@samufontann) / Alba mirás (@alba_miras) / Juanma Ferrer (@juanma_ferrerg) / Angel Gomez (@angelitobeatle) / Fran Mariscal (@franmariscal20) / Curro Rumbao (@currouttb) / Natalia Fustes (@nataliafustes) / Helena Tomás (@helenatrobles) / Río Ciclo (@rio.ciclo) / Rodri Fre (@rodrifre) / Daniel Felices (@felices.daniel) / Ferran Exceso (@ferranexceso) / Ana Zomeño (@anazomenocanta) / Pilu Velver (@piluvelver) / Oscar Torres (@oscartorresband) / Moy Gomar (@moygomar) / Raquel Lúa (@raquelluamusica)

Més informació sobre aquest esdeveniment…

Festival #CancionADomicilio
Què
Música
Quan
16/03/2020 a 18:00 a
20/03/2020 a 22:30
On
Online
Afegeix a la teva agenda...
Segells de reconeixement d’administració oberta