Esteu aquí: Inici Esports Agenda

Agenda

Agenda de la Conselleria genèrica

« Juny 2018 »
Juny
DlDtDcDjDvDsDg
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

23 de juny de 2018

09:00 -
Tir olímpic - Ronda classificatòria

Camp de tir de Sant Salvador

Escopeta

Categoria femenina i masculina.

  • 9:00 - 14:45 Fossa (75).

Pavelló de Sant Salvador

Pistola i Carrabina

Categoria femenina.

  • 9:00 - 10:15 Pistola d'aire.
  • 13:00 - 14:00 Final Pistola d'aire.
  • 16:00 - 17:15 Entrenaments Carrabina.

Categoria masculina.

  • 11:00 - 12:15 Pistola d'aire.
  • 14:30 - 15:30 Final Pistola d'aire.
  • 17:30 - 18:45 Entrenaments Carrabina.

 

09:30 -
Tir amb arc masculí/femení - Eliminatòria i semifinal equip

Categoria femenina.

  • 10:15 - 10:30 Escalfament.
  • 10:30 - 11:00 1/18: RW equips.
  • 11:15 - 11:30 Escalfament.
  • 11:30 - 12:00 1/4:RM, RW equips.
  • 12:00 - 12:30 1/2: RM, RW equips.

Categoria masculina.

  • 9:30 - 9:45 Escalfament.
  • 9:45 - 10:15 1/18: RM equips.
  • 11:15 - 11:30 Escalfament.
  • 11:30 - 12:00 1/4:RM, RW equips.
  • 12:00 - 12:30 1/2: RM, RW equips.
09:30 -
Natació masculí/femení - Ronda eliminatòria

Categoria femenina.

Des de 9:30:

  • Eliminatòries 800m lliure.
  • Eliminatòries 100m lliure.
  • Eliminatòries 50m esquena.
  • Eliminatòries 100m papallona.
  • Eliminatòries 200m braça.
  • Eliminatòries 400m estils individual.
  • Eliminatòries 4x200m relleu lliure.

Categoria masculina.

Des de 9:30:

  • Eliminatòries 200m lliure.
  • Eliminatòries 50m esquena.
  • Eliminatòries 100m papallona.
  • Eliminatòries 200m braça.
  • Eliminatòries 400m estils individual.
  • Eliminatòries 4x100m relleu lliure.
10:00 -
Handbol masculí - Fase grups

10:00 Croàcia vs Itàlia.

12:00 Eslovènia vs Montenegro.

10:00 -
Esquí nàutic 1a ronda
  • 10:00 Eslàlom masculí 1a ronda sèrie 2
  • 11:00 Eslàlom femení 1a ronda sèrie 2
  • 12:00 Eslàlom masculí 1a ronda sèrie 1
  • 12:45 Eslàlom femení 1a ronda sèrie 1
10:00 -
Voleibol femení - Fase grups
  • 10:00 Croàcia - Albània
  • 13:00 Espanya - Bòsnia Herzegovina

 

10:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
  • 10:00 França - Croàcia
  • 13:00 Itàlia - Grècia

 

15:00 -
Esquí nàutic 2a ronda
  • 15:00 Eslàlom masculí 2a ronda sèrie 2
  • 16:00 Eslàlom femení 2a ronda sèrie 2
  • 17:00 Eslàlom masculí 2a ronda sèrie 1
  • 17:45 Eslàlom femení 2a ronda sèrie 1
16:00 -
Voleibol femení - Fase grups
  • 16:00 Algèria - Eslovènia
  • 19:00 Xipre - Grècia

 

16:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
  • 16:00 Albània - Turquia
  • 19:00 Macedònia - Espanya

 

16:30 -
Handbol masculí - Fase grups

16:30 Macedònia vs Turquia.

18:30 Egipte vs Sèrbia.

20:30 Espanya vs Grècia.

 

16:30 -
Tir amb arc masculí/femení - Eliminatòria i semifinal individual

Categoria femenina i masculina.

  • 16:30 - 16:45 Escalfament.
  • 16:45 - 16:20 1/16: RM, RW individual.
  • 16:20 - 17:55 1/8: RM, RW individual.
  • 17:55 - 18:30 1/4: RM, RW individual.
  • 18:30 - 19:05 1/2: RM, RW individual.

 

17:30 -
Natació masculí/femení - Final

Categoria femenina.

Des de 17:30:

  • Final 800m lliure.
  • Final 100m lliure.
  • Entrega de medalles 800m lliure.
  • Final 50m esquena.
  • Entrega de medalles 100m lliure.
  • Final 100m papallona.
  • Entrega de medalles 50m esquena.
  • Final 200m braça.
  • Entrega de medalles 100m papallona.
  • Final 400m estils individual.
  • Entrega de medalles 200m braça.
  • Final 4x200 lliure.
  • Entrega de medalles 400m estils individual.
  • Entrega de medalles 4x200 lliure.

Categoria masculina.

Des de 17:30:

  • Final 200m lliure.
  • Final 50m esquena.
  • Entrega de medalles 200m lliure.
  • Final 100m papallona.
  • Entrega de medalles 50m esquena.
  • Final 200m braça.
  • Entrega de medalles 100m papallona.
  • Final 200m estils individual.
  • Entrega de medalles 200m braça.
  • Final 4x100 lliure.
  • Entrega de medalles 200m estils individuals.
  • Entrega de medalles 4x100m lliure.

Propers esdeveniments d'agenda

09:00 -
Tir olímpic - Final
24/06/2018
09:30 -
Natació masculí/femení - Eliminatòria
24/06/2018
10:00 -
Tir amb arc masculí/femení - Finals individuals i equips
24/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Fase grups
24/06/2018
11:00 -
Esquí naùtic finals
24/06/2018
11:00 -
Voleibol femení - Fase grups
24/06/2018
11:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
24/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
24/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Fase grups
24/06/2018
16:30 -
Handbol masculí - Fase grups
24/06/2018
17:30 -
Natació masculí/femení - Final
24/06/2018
09:30 -
Natació masculí/femení - Eliminatòria
25/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Fase grups
25/06/2018
11:00 -
Voleibol femení - Fase grups
25/06/2018
11:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
25/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
25/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Fase grups
25/06/2018
16:30 -
Handbol masculí - Fase grups
25/06/2018
17:30 -
Natació masculí/femení - Final
25/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Eliminatòria doble i individual
26/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Eliminatòria doble i individual
27/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
27/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
10:15 -
Atletisme - Fase de classificació
27/06/2018
10:40 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
27/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
27/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
27/06/2018
17:30 -
Handbol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
18:30 -
Atletisme
27/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Semifinals dobles i 1/4 individuals
28/06/2018
09:00 -
Volei Platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Ronda classificatòria
28/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
28/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
17:30 -
Handbol masculí - 5º/8º
28/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i final
29/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Final doble i semifinal individual
29/06/2018
09:00 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 5è a 8è
29/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Semifinals
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - Semifinal
29/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
29/06/2018
15:00 -
Esport de pilota - Rondes i final
29/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Semifinals
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
29/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - 1/4 de Final, Semifinal i Final
29/06/2018
17:30 -
Handbol femení - Semifinals
29/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
29/06/2018
09:00 -
Mitja marató
30/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinals i finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí-femení 5è - 8è
30/06/2018
10:00 -
Volei platja masculí/femení - Semifinals
30/06/2018
10:00 -
Tenis masculí-femení - Finals individuals i 3r i 4r lloc
30/06/2018
10:00 -
Handbol masculí 5è-8è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 5è i 6è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 7è i 8è
30/06/2018
15:30 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i finals
30/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí/femení - 3r i 4t
30/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
30/06/2018
16:00 -
Volei platja masculí/femení - Finals
30/06/2018
17:20 -
Waterpolo femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
17:30 -
Handbol femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
10:00 -
Voleibol masculí/femení - Finals
01/07/2018
10:30 -
Handbol masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
21:00 -
Cerimònia de clausura - Jocs Mediterranis Tarragona 2018
01/07/2018
09:00 -
World Pole Sports Championships Spain 2018
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
09:15 -
Campionat Mundial de Pole Sports
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
08:00 -
Competició Santander Triathlon Series
05/08/2018
10:30 -
X Travessia popular de natació La Móra-Tamarit
05/08/2018
21:00 -
Cursa nocturna del Gremi de Marejants 2018
24/08/2018
18:30 -
Segon torneig del Circuit de Pretemporada Movistar de la Lliga Endesa
(de 07/09/2018 a 09/09/2018)
11:00 -
[SUSPÈS] Masterclass spinning
16/09/2018
08:30 -
Marxa cicloturista "Gran Fondo Tarraco"
(de 06/10/2018 a 07/10/2018)

Comparteix

© Ajuntament de Tarragona - Plaça de la Font, 1
43003 Tarragona - Tel. 977 296 100 - ajuntament@tarragona.cat