Esteu aquí: Inici Esports Agenda

Agenda

Agenda de la Conselleria genèrica

« Juny 2018 »
Juny
DlDtDcDjDvDsDg
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

24 de juny de 2018

09:00 -
Tir olímpic - Final

Camp de tir de Sant Salvador

Escopeta

Categoria femenina.

  • 9:00 - 9:45 Fossa (50).
  • 10:15 - 11:15 Final Fossa.

Categoria masculina.

  • 11:45 - 15:15 Fossa (50).
  • 16:00 - 17:00 Final Fossa.

 

Pavelló de Sant Salvador

Pistola i Carrabina

Categoria femenina.

  • 9:00 - 10:15 Carrabina d'aire.
  • 13:00 - 14:00 Final Carrabina d'aire.

Categoria masculina.

  • 11:00 - 12:15 Carrabina d'aire.
  • 14:30 - 15:30 Final Carrabina d'aire.
09:30 -
Natació masculí/femení - Eliminatòria

Categoria femenina.

Des de 9:30:

  • Eliminatòries 200m estils individual.
  • Eliminatòries 200m estils lliure.
  • Eliminatòries 100m braça.
  • Eliminatòries 50m papallona.
  • Eliminatòries 100m esquena.
  • Eliminatòries 4x100m lliure.

Categoria masculina.

Des de 9:30:

  • Eliminatòries 400m estils individual.
  • Eliminatòries 100m lliure.
  • Eliminatòries 100m braça.
  • Eliminatòries 50m papallona.
  • Eliminatòries 100m esquena.
  • Eliminatòries 1500m lliure.
  • Eliminatòries 4x200m lliure.
10:00 -
Tir amb arc masculí/femení - Finals individuals i equips

12:30 Cerimònia d'entrega de medalles en categoria femenina i masculina.

Categoria femenina.

  • 10:00 - 10:20 3a i 4a posició equips.
  • 10:20 - 10:45 Final equips.
  • 11:30 - 11:45 3a i 4a posició individual.
  • 11:45 - 12:00 Final individual.

 

Categoria masculina.

  • 10:45 - 11:05 3a i 4a posició equips.
  • 11:05 - 11:25 Final equips.
  • 12:00 - 12:15 3a i 4a posició individual.
  • 12:15 - 12:30 Final individual.

 

 

10:00 -
Handbol masculí - Fase grups

10:00 Eslovènia vs Tunísia.

12:00 Croàcia vs Argèlia.

11:00 -
Esquí naùtic finals
  • 11:00 Final eslàlom femení
  • 12:00 Final eslàlom masculí
11:00 -
Voleibol femení - Fase grups

França - Albània

11:00 -
Voleibol masculí - Fase grups

Croàcia - Algèria

 

16:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
  • 16:00 Grècia - Portugal
  • 19:00 Turquia - Tunis

 

16:00 -
Voleibol femení - Fase grups
  • 16:00 Portugal - Eslovènia
  • 19:00 Turquia - Espanya

 

16:30 -
Handbol masculí - Fase grups

16:30 Egipte vs Macedònia.

18:30 Sèrbia vs Turquia.

20:30 Espanya vs Portugal.

17:30 -
Natació masculí/femení - Final

Categoria femenina.

Des de 17:30:

  • Final 200m estils individual.
  • Final 200m lliure.
  • Entrega de medalles 200m estils individual.
  • Final 100m braça.
  • Entrega de medalles 200m lliure.
  • Final 50m papallona.
  • Entrega de medalles 100m braça.
  • Final 100m esquena.
  • Entrega de medalles 50m papallona.
  • Final 4x100 lliure.
  • Entrega de medalles 100m esquena.
  • Entrega de medalles 4x100m lliure.

Categoria masculina.

Des de 17:30:

  • Final 400m estils individual.
  • Final 100m lliure.
  • Entrega de medalles 400m estils individual.
  • Final 100m braça.
  • Entrega de medalles 100m lliure.
  • Final 50m papallona.
  • Entrega de medalles 100m braça.
  • Final 100m esquena.
  • Final 1500m lliure.
  • Entrega de medalles 50m papallona.
  • Final 4x200m lliure.
  • Entrega de medalles 100m esquena.
  • Entrega de medalles 1500m lliure.
  • Entrega de medalles 4x200 lliure.

Propers esdeveniments d'agenda

09:30 -
Natació masculí/femení - Eliminatòria
25/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Fase grups
25/06/2018
11:00 -
Voleibol femení - Fase grups
25/06/2018
11:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
25/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí - Fase grups
25/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Fase grups
25/06/2018
16:30 -
Handbol masculí - Fase grups
25/06/2018
17:30 -
Natació masculí/femení - Final
25/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Eliminatòria doble i individual
26/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Eliminatòria doble i individual
27/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
27/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
10:15 -
Atletisme - Fase de classificació
27/06/2018
10:40 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
27/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
27/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
27/06/2018
17:30 -
Handbol masculí - 1/4 Final
27/06/2018
18:30 -
Atletisme
27/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Semifinals dobles i 1/4 individuals
28/06/2018
09:00 -
Volei Platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Ronda classificatòria
28/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
28/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
17:30 -
Handbol masculí - 5º/8º
28/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i final
29/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Final doble i semifinal individual
29/06/2018
09:00 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 5è a 8è
29/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Semifinals
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - Semifinal
29/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
29/06/2018
15:00 -
Esport de pilota - Rondes i final
29/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Semifinals
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
29/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - 1/4 de Final, Semifinal i Final
29/06/2018
17:30 -
Handbol femení - Semifinals
29/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
29/06/2018
09:00 -
Mitja marató
30/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinals i finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí-femení 5è - 8è
30/06/2018
10:00 -
Volei platja masculí/femení - Semifinals
30/06/2018
10:00 -
Tenis masculí-femení - Finals individuals i 3r i 4r lloc
30/06/2018
10:00 -
Handbol masculí 5è-8è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 5è i 6è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 7è i 8è
30/06/2018
15:30 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i finals
30/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí/femení - 3r i 4t
30/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
30/06/2018
16:00 -
Volei platja masculí/femení - Finals
30/06/2018
17:20 -
Waterpolo femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
17:30 -
Handbol femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
10:00 -
Voleibol masculí/femení - Finals
01/07/2018
10:30 -
Handbol masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
21:00 -
Cerimònia de clausura - Jocs Mediterranis Tarragona 2018
01/07/2018
09:00 -
World Pole Sports Championships Spain 2018
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
09:15 -
Campionat Mundial de Pole Sports
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
08:00 -
Competició Santander Triathlon Series
05/08/2018
10:30 -
X Travessia popular de natació La Móra-Tamarit
05/08/2018
21:00 -
Cursa nocturna del Gremi de Marejants 2018
24/08/2018
18:30 -
Segon torneig del Circuit de Pretemporada Movistar de la Lliga Endesa
(de 07/09/2018 a 09/09/2018)
11:00 -
[SUSPÈS] Masterclass spinning
16/09/2018
08:30 -
Marxa cicloturista "Gran Fondo Tarraco"
(de 06/10/2018 a 07/10/2018)

Comparteix

© Ajuntament de Tarragona - Plaça de la Font, 1
43003 Tarragona - Tel. 977 296 100 - ajuntament@tarragona.cat