Esteu aquí: Inici Esports Agenda

Agenda

Agenda de la Conselleria genèrica

« Juny 2018 »
Juny
DlDtDcDjDvDsDg
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

27 de juny de 2018

09:00 -
Tenis masculí/femení - Eliminatòria doble i individual

Categoria femenina.

  • 9:00 1/4 dobles i 1/8 individual.

Categoria masculina.

  • 9:00 1/4 dobles i 1/8 individual.
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups

9.30 Grècia vs. Portugal

11.40 França vs. Turquia

10:00 -
Handbol masculí - 1/4 Final

10:00 Quarts de Final 1 - 1er Grup A vs 2on Grup B

12:30 Quarts de Final 2 - 1er Grup B vs 2on Grup B

 

10:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
  • 10:00 1/4 de final 1r grup A vs 2n grup B
  • 13:00 1/4 de final 1r grup B vs 2n grup A
10:15 -
Atletisme - Fase de classificació

Categoria femenina.

  • 11:00 Semifinal 400 metres.

Categoria masculina.

  • 10:15 Pes Q A/B.
  • 10:25 Longitud Q A.
  • 10:30 Disc Q A.
  • 10:40 Semifinal 1.500 metres.
  • 11:15 Semifinal 400 metres.
  • 11:30 Longitud Q B.
  • 11:35 Disc Q B.

 

10:40 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups

Categoria femenina

  • 11:20 Andorra - Espanya.
  • 12:20 Eslovènia - Grècia.
  • 13:20 Portugal - Andorra.
  • 13:40 Espanya - Eslovènia.

Categoria masculina.

  • 10:40 Grècia - Eslovènia.
  • 11:00 Andorra - Sèrbia.
  • 11:40 Eslovènia - Espanya.
  • 12:00 Sèrbia - Macedònia.
  • 12:40 Espanya - Grècia.
  • 13:00 Macedònia - Andorra.

 

14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups

14.20 h Sèrbia vs. Portugal

16.30 h Montenegro vs. França

18.40 h Grècia vs. Turquia

20.50 Itàlia vs. Espanya

16:00 -
Voleibol masculí - 1/4 Final
  • 16:00 1/4 de final 1r grup C vs 2n grup D
  • 19:00 1/4 de final 1r grup D vs 2n grup C
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups

Categoria femenina.

  • 17:40 Espanya - Grècia.
  • 18:20 Eslovènia - Portugal.
  • 18:40 Grècia - Andorra.
  • 19:20 Portugal - Espanya.

Categoria masculina.

  • 17:20 Xipre -Portugal.
  • 18:00 França - Turquia.
  • 19:00 Turquia - Portugal.
17:30 -
Handbol masculí - 1/4 Final

17:30 Quarts de Final 3 - 1er Grup C vs 2on Grup D.

20:00 Quarts de Final 4 - 1er Grup D vs 2on Grup C.

18:30 -
Atletisme

Categoria femenina.

  • 18:30 Martell Final.
  • 19:20 Semifinal 400 metres tanques.
  • 19:45 Semifinal 800 metres.
  • 20:15 Semifinal 100 metres tanques.
  • 20:15 Final Longitud.
  • 20:50 Semifinal 100 metres.

Categoria masculina.

  • 19:00 Semifinal 400 metres tanques.
  • 20:00 Final Pes
  • 20:30 Semifinal 100 metres.
  • 21:10 Final 3.000 metres obstacles.
  • 21:25 Final 5.000 metres.

 

Propers esdeveniments d'agenda

09:00 -
Tenis masculí/femení - Semifinals dobles i 1/4 individuals
28/06/2018
09:00 -
Volei Platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Ronda classificatòria
28/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
10:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
28/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
28/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
28/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups
28/06/2018
17:30 -
Handbol masculí - 5º/8º
28/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
28/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i final
29/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Final doble i semifinal individual
29/06/2018
09:00 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 5è a 8è
29/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Semifinals
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - Semifinal
29/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
29/06/2018
15:00 -
Esport de pilota - Rondes i final
29/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Semifinals
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
29/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - 1/4 de Final, Semifinal i Final
29/06/2018
17:30 -
Handbol femení - Semifinals
29/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
29/06/2018
09:00 -
Mitja marató
30/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinals i finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí-femení 5è - 8è
30/06/2018
10:00 -
Volei platja masculí/femení - Semifinals
30/06/2018
10:00 -
Tenis masculí-femení - Finals individuals i 3r i 4r lloc
30/06/2018
10:00 -
Handbol masculí 5è-8è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 5è i 6è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 7è i 8è
30/06/2018
15:30 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i finals
30/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí/femení - 3r i 4t
30/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
30/06/2018
16:00 -
Volei platja masculí/femení - Finals
30/06/2018
17:20 -
Waterpolo femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
17:30 -
Handbol femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
10:00 -
Voleibol masculí/femení - Finals
01/07/2018
10:30 -
Handbol masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
21:00 -
Cerimònia de clausura - Jocs Mediterranis Tarragona 2018
01/07/2018
09:00 -
World Pole Sports Championships Spain 2018
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
09:15 -
Campionat Mundial de Pole Sports
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
08:00 -
Competició Santander Triathlon Series
05/08/2018
10:30 -
X Travessia popular de natació La Móra-Tamarit
05/08/2018
21:00 -
Cursa nocturna del Gremi de Marejants 2018
24/08/2018
18:30 -
Segon torneig del Circuit de Pretemporada Movistar de la Lliga Endesa
(de 07/09/2018 a 09/09/2018)
11:00 -
[SUSPÈS] Masterclass spinning
16/09/2018
08:30 -
Marxa cicloturista "Gran Fondo Tarraco"
(de 06/10/2018 a 07/10/2018)

Comparteix

© Ajuntament de Tarragona - Plaça de la Font, 1
43003 Tarragona - Tel. 977 296 100 - ajuntament@tarragona.cat