Esteu aquí: Inici Esports Agenda

Agenda

Agenda de la Conselleria genèrica

« Juny 2018 »
Juny
DlDtDcDjDvDsDg
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

29 de juny de 2018

09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i final

Petanca

Categoria femenina.

  • 11:00 Semifinal llançament precisió.

Categoria masculina.

  • 10:00 Semifinal llançament precisió.

 

Bitlles-Lioneses

Categoria femenina.

  • 10:30 Semifinal llançament progressiu.

Categoria masculina.

  • 9:30 Semifinal llançament progressiu.

 

Raffa

Categoria masculina.

  • 9:00 Individual 3a Ronda B.
  • 10:00 Individual 3a Ronda B.
  • 11:00 Individual 3a Ronda A.
  • 12:00 Individual 3a Ronda A.

 

09:00 -
Tenis masculí/femení - Final doble i semifinal individual

Categoria femenina.

  • 11:00 Semifinal individual.
  • 18:00 Final dobles.

Categoria masculina.

  • 9:00 Semifinal individual
  • 16:00 Final dobles.
09:00 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries

Categoria femenina.

  • 9:00 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.

Categoria masculina.

  • 9:00 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups

9.30 h Espanya vs. Grècia

11.40 h Itàlia vs. França

10:00 -
Voleibol masculí - 5è a 8è
  • 10:00 5è a 8è 1 - perdedor Ea1 vs perdedor Ea4
  • 13:00 5è a 8è 2 - perdedor Ea2 vs perdedor Ea3
10:00 -
Handbol masculí - Semifinals

10:00 Semifinal 1

12:30 Semifinal 2

10:00 -
Voleibol masculí - Semifinal
  • 10:00 Semifinal 1 - guanyador Ea1 vs guanyador Ea4
  • 13:00 Semifinal 2 - guanyador Ea2 vs guanyador Ea3
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups

14.20 h Sèrbia vs. Montenegro

16.30 h França vs. Portugal

18.40 h Grècia vs. Itàlia

20.50 h Espanya vs. Turquia

15:00 -
Esport de pilota - Rondes i final

Petanca

20:30 Cerimònia d'entrega de medalles en categoria individual femení i masculí.

Categoria femenina.

  • 15:00 3a posició llançament individual.
  • 16:00 Final llançament individual.
  • 17:00 1a Ronda Duets.
  • 18:30 2a Ronda Duets.
  • 20:00 3a Ronda Duets.

Categoria masculina.

  • 15:00 3a posició llançament individual.
  • 15:30 Final llançament individual.
  • 17:00 1a Ronda Duets.
  • 18:30 2a Ronda Duets.

 

Bitlles-Lioneses

20:30 Cerimònia d'entrega de medalles de llançament progressiu femení i masculí.

Categoria femenina.

  • 18:00 3a i 4a posició llançament progressiu.
  • 19:00 Final llançament progressiu.
  • 20:00 1a Ronda llançament de precisió.

Categoria masculina.

  • 17:30 3a i 4a posició llançament progressiu.
  • 18:30 Final llançament progressiu.
  • 19:30 1a Ronda llançament de presició.

 

Raffa

Categoria masculina.

  • 15:30 Individual 4a Ronda B.
  • 16:30 Individual 4a Ronda B.

 

15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries

Categoria femenina.

  • 15:30 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.

Categoria masculina.

  • 15:30 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.
16:00 -
Voleibol femení - Semifinals
  • 16:00 Semifinal 1 - guanyador Ea1 vs guanyador Ea4
  • 19:00 Semifinal 2 - guanyador Ea2 vs guanyador Ea3
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
  • 16:00 5è a 8è 1 - perdedor Ea1 vs perdedor Ea4
  • 19:00 5è a 8è 2 - perdedor Ea2 vs perdedor Ea3
17:00 -
Bàsquet 3x3 - 1/4 de Final, Semifinal i Final

Categoria femenina.

  • 18:20 Semifinal 1
  • 18:40 Semifinal 2
  • 19:40  3ª i 4ª posició
  • 20:30 Final

Categoria masculina.

  • 17:00 Quarts de final - Partit 1
  • 17:20 Quarts de final - Partit 2
  • 17:40 Quarts de final - Partit 3
  • 18:00 Quarts de final - Partit 4
  • 19:00 Semifinal 1
  • 19:20 Semifinal 2
  • 20:00  3ª i 4ª posició
  • 21:00 Final

 

21:20 Cerimònies d'entrega de medalles.

17:30 -
Handbol femení - Semifinals

17:30 Semifinal 1

20:00 Semifinal 2

19:30 -
Atletisme - Finals

Categoria femenina.

  • 20:00 Final Triple.
  • 20:25 Final 200 metres.
  • 20:35 Final 800 metres.
  • 20:40 Final 800 metres T-54.
  • 20:55 Final 100 metres tanques.
  • 21:15 Final 5.000 metres.

Categoria masculina.

  • 19:30 Final Disc.
  • 19:45 Final Alçada.
  • 20:05 Final 400 metres tanques.
  • 20:15 Final 200 metres.
  • 21:05 Final 1.500 metres.

Propers esdeveniments d'agenda

09:00 -
Mitja marató
30/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinals i finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí-femení 5è - 8è
30/06/2018
10:00 -
Volei platja masculí/femení - Semifinals
30/06/2018
10:00 -
Tenis masculí-femení - Finals individuals i 3r i 4r lloc
30/06/2018
10:00 -
Handbol masculí 5è-8è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 5è i 6è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 7è i 8è
30/06/2018
15:30 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i finals
30/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí/femení - 3r i 4t
30/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
30/06/2018
16:00 -
Volei platja masculí/femení - Finals
30/06/2018
17:20 -
Waterpolo femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
17:30 -
Handbol femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
10:00 -
Voleibol masculí/femení - Finals
01/07/2018
10:30 -
Handbol masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
21:00 -
Cerimònia de clausura - Jocs Mediterranis Tarragona 2018
01/07/2018
09:00 -
World Pole Sports Championships Spain 2018
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
09:15 -
Campionat Mundial de Pole Sports
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
08:00 -
Competició Santander Triathlon Series
05/08/2018
10:30 -
X Travessia popular de natació La Móra-Tamarit
05/08/2018
21:00 -
Cursa nocturna del Gremi de Marejants 2018
24/08/2018
18:30 -
Segon torneig del Circuit de Pretemporada Movistar de la Lliga Endesa
(de 07/09/2018 a 09/09/2018)
11:00 -
[SUSPÈS] Masterclass spinning
16/09/2018
08:30 -
Marxa cicloturista "Gran Fondo Tarraco"
(de 06/10/2018 a 07/10/2018)

Comparteix

© Ajuntament de Tarragona - Plaça de la Font, 1
43003 Tarragona - Tel. 977 296 100 - ajuntament@tarragona.cat