Esteu aquí: Inici Esports Agenda

Agenda

Agenda de la Conselleria genèrica

Juny 2018 »
Juny
DlDtDcDjDvDsDg
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

28 de juny de 2018

09:00 -
Tenis masculí/femení - Semifinals dobles i 1/4 individuals

Categoria femenina.

  • 11:00 Semifinal dobles.
  • 18:00 1/4 individual.

Categoria masculina.

  • 9:00 Semifinal dobles.
  • 16:00 1/4 individual.
09:00 -
Volei Platja masculí/femení - Eliminatòries

Categoria femenina.

  • 9:00 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.

Categoria masculina.

  • 9:00 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.
09:00 -
Esport de pilota - Ronda classificatòria

Petanca

Categoria femenina.

  • 11:00 1a Ronda individual llançament precisió.
  • 16:00 2a Ronda individual llançament precisió.
  • 18:00 Quarts de final llançament precisió.

Categoria masculina.

  • 9:00 1a Ronda individual llançament precisió.
  • 15:00 2a Ronda individual llançament precisió.
  • 17:00 Quarts de final llançament precisió.

 

Bitlles-Lioneses

Categoria femenina.

  • 10:00 1a Ronda llançament progressiu.
  • 19:30 2a Ronda llançament progressiu.

Categoria masculina.

  • 9:00 1a Ronda llançament progressiu.
  • 18:30 2a Ronda llançament progressiu.

 

Raffa

Categoria masculina.

  • 9:00 Individual 1a Ronda A.
  • 10:00 Individual 1a Ronda A.
  • 11:00 Individual 1a Ronda B.
  • 12:00 Individual 1a Ronda B.
  • 15:00 Individual 2a Ronda A.
  • 16:00 Individual 2a Ronda A.
  • 17:00 Individual 2a Ronda B.
  • 18:00 Individual 2a Ronda B.
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups

9.30 h Espanya vs. Portugal

11.40 h Itàlia vs. Turquia

10:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups

Categoria femenina.

  • 10:40 França - Itàlia.
  • 11:00 Turquia - Sèrbia.
  • 12:00 França - Sèrbia.
  • 12:20 Turquia - Itàlia.

Categoria masculina.

  • 11:20 Itàlia - Tunísia.
  • 11:40 França - Xipre.
  • 12:40 Tunísia - Croàcia.
10:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
  • 10:00 1/4 de final 1r grup A vs 2n grup B
  • 13:00 1/4 de final 1r grup B vs 2n grup A
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups

14.20 h Sèrbia vs. França

16.30 h Montenegro vs. Portugal

18.40 h Grècia vs. Espanya

20.50 h Itàlia vs. Turquia

15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries

Categoria femenina.

  • 15:30 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.

Categoria masculina.

  • 15:30 Eliminatòries, vuitens i quarts de final.
16:00 -
Voleibol femení - 1/4 Final
  • 16:00 1/4 de final 1r grup C vs 2n grup D
  • 19:00 1/4 de final 1r grup D vs 2n grup C
17:00 -
Bàsquet 3x3 - Fase grups

Categoria femenina.

  • 18:00 França - Turquia.
  • 18:20 Itàlia - Sèrbia.
  • 19:00 Andorra - Eslovènia.
  • 19:20 Grècia - Portugal.

Categoria masculina.

  • 17:40 Croàcia - Itàlia.
  • 18:40 Xipre - Turquia.
  • 19:40 França - Portugal.
17:30 -
Handbol masculí - 5º/8º

17:30 Fase prèvia 5º A 8ª 1

20:00 Fase prèvia 5º A 8º 2

19:30 -
Atletisme - Finals

Categoria femenina.

  • 19:30 Semifinal 800 metres T-54.
  • 19:40 Final Pèrtiga.
  • 20:05 Semifinal 200 metres.
  • 20:30 Final Disc.
  • 20:55 Final 400 metres.
  • 21:10 Final 100 metres.
  • 21:25 Final 3.000 metres obstacles.

Categoria masculina.

  • 19:45 Semifinal 800 metres.
  • 20:20 Semifinal 200 metres.
  • 20:40 Semifinal 400 metres tanques.
  • 21:00 Final 400 metres.
  • 21:15 Final 100 metres.

 

Propers esdeveniments d'agenda

09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i final
29/06/2018
09:00 -
Tenis masculí/femení - Final doble i semifinal individual
29/06/2018
09:00 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
09:30 -
Waterpolo femení - Fase grups
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - 5è a 8è
29/06/2018
10:00 -
Handbol masculí - Semifinals
29/06/2018
10:00 -
Voleibol masculí - Semifinal
29/06/2018
14:20 -
Waterpolo masculí - Fase grups
29/06/2018
15:00 -
Esport de pilota - Rondes i final
29/06/2018
15:30 -
Volei platja masculí/femení - Eliminatòries
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - Semifinals
29/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
29/06/2018
17:00 -
Bàsquet 3x3 - 1/4 de Final, Semifinal i Final
29/06/2018
17:30 -
Handbol femení - Semifinals
29/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
29/06/2018
09:00 -
Mitja marató
30/06/2018
09:00 -
Esport de pilota - Rondes, semifinals i finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí-femení 5è - 8è
30/06/2018
10:00 -
Volei platja masculí/femení - Semifinals
30/06/2018
10:00 -
Tenis masculí-femení - Finals individuals i 3r i 4r lloc
30/06/2018
10:00 -
Handbol masculí 5è-8è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 5è i 6è
30/06/2018
13:00 -
Voleibol masculí - 7è i 8è
30/06/2018
15:30 -
Esport de pilota - Rondes, semifinal i finals
30/06/2018
16:00 -
Voleibol masculí/femení - 3r i 4t
30/06/2018
16:00 -
Voleibol femení - 5è a 8è
30/06/2018
16:00 -
Volei platja masculí/femení - Finals
30/06/2018
17:20 -
Waterpolo femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
17:30 -
Handbol femení - 3a i 4a posició i final
30/06/2018
19:30 -
Atletisme - Finals
30/06/2018
09:30 -
Waterpolo masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
10:00 -
Voleibol masculí/femení - Finals
01/07/2018
10:30 -
Handbol masculí - 3a i 4a posició i final
01/07/2018
21:00 -
Cerimònia de clausura - Jocs Mediterranis Tarragona 2018
01/07/2018
09:00 -
World Pole Sports Championships Spain 2018
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
09:15 -
Campionat Mundial de Pole Sports
(de 13/07/2018 a 16/07/2018)
08:00 -
Competició Santander Triathlon Series
05/08/2018
10:30 -
X Travessia popular de natació La Móra-Tamarit
05/08/2018
21:00 -
Cursa nocturna del Gremi de Marejants 2018
24/08/2018
18:30 -
Segon torneig del Circuit de Pretemporada Movistar de la Lliga Endesa
(de 07/09/2018 a 09/09/2018)
11:00 -
[SUSPÈS] Masterclass spinning
16/09/2018
08:30 -
Marxa cicloturista "Gran Fondo Tarraco"
(de 06/10/2018 a 07/10/2018)
15:00 -
Inscripcions obertes per a la 9a edició de la SB Hotels Marató de Tarragona
(de 22/11/2018 a 14/01/2019)
00:00 -
Campionat del Món Master de Bodybuilding&Fitness de la IFBB Internacional
(de 08/12/2018 a 09/12/2018)
20:00 -
Club Voleibol St. Pere i St. Pau vs. Club Voleibol Playa Madrid
19/01/2019
09:00 -
SB Hotels Marató de Tarragona 2019
27/01/2019
09:30 -
Torneig d'escacs de la Lliga Catalana
10/02/2019
09:30 -
2a Cursa Any Nou Xinès
17/02/2019
10:00 -
Copa Catalana d'orientació - XIII Trofeu Ciutat de Tarragona
17/02/2019
09:30 -
Torneig d’escacs a l'Ateneu de Tarragona
24/02/2019
10:00 -
Noia... Tasta el Nàutic!
17/03/2019
09:00 -
Caminada popular de l'aigua
24/03/2019
19:00 -
Presentació: Nou grup de Marxa Nòrdica
26/03/2019
11:30 -
Zumba solidària pels gats i gossos abandonats
30/03/2019
08:00 -
Excursió: Platja de l’Arrabassada - Ferran
31/03/2019
09:00 -
Tarragona Dogfrisbee easter cup MMXIX
20/04/2019
11:00 -
Dels Munts a Tamarit: un recorregut per l'entorn natural de l'època romana a l'antiguitat
05/05/2019
10:00 -
Bicicletada popular de Tarragona
12/05/2019
18:00 -
Entrenament de Jugger
16/05/2019
16:00 -
El Triatló Tarragona
25/05/2019
09:30 -
II Caminada familiar Psicoemociona't
02/06/2019
07:30 -
Campionats d'Espanya Mapfre de tennis 2019
(de 24/06/2019 a 30/06/2019)
07:30 -
Campionat de Catalunya juvenil masculí Waterpolo
(de 29/06/2019 a 30/06/2019)
10:00 -
Campionat de Catalunya d'atletisme sub 23
(de 29/06/2019 a 30/06/2019)
09:00 -
Campionat Catalunya natació infantil
(de 05/07/2019 a 07/07/2019)
10:00 -
Campionat de natació Màsters Espanya
(de 11/07/2019 a 14/07/2019)
21:00 -
Freestyle Show Tarragona
13/07/2019
16:30 -
Campionat d'Espanya de natació aleví
(de 18/07/2019 a 21/07/2019)
09:00 -
Competició MBVT Tarragona International Open 2019. Trofeu Repsol
(de 08/08/2019 a 11/08/2019)
20:30 -
5a Cursa del Gremi de Marejants del Serrallo
23/08/2019
09:00 -
V Tàrraco Aigües Obertes
07/09/2019
16:30 -
Copa Catalunya Divisió d'Honor Waterpolo masculí 2019
(de 07/09/2019 a 08/09/2019)
06:00 -
Marxa cicloturista: Gran Fondo Tarraco
(de 28/09/2019 a 29/09/2019)
09:30 -
Entrenament de Curses d'Orientació
05/10/2019
08:30 -
11a caminada solidària La Muntanyeta
06/10/2019
09:00 -
Campionat de Catalunya d'atletisme per persones amb discapacitat intel·lectual
20/10/2019
09:30 -
Woman Race - El Corte Inglés, contra el càncer
20/10/2019
09:00 -
Caminada popular de tardor 2019
27/10/2019
10:00 -
Campionats Mundial de Bodybuilding
(de 01/11/2019 a 04/11/2019)
10:00 -
5a. Cursa Solidària URV
17/11/2019
10:00 -
Mitja Marató + 10 km 'Ciutat de Tarragona'
24/11/2019
17:15 -
16a Cursa BBVA Sant Silvestre de Tarragona
31/12/2019

Comparteix

© Ajuntament de Tarragona - Plaça de la Font, 1
43003 Tarragona - Tel. 977 296 100 - ajuntament@tarragona.cat